Regulamin

REGULAMIN PRZEBYWANIA W „ORLIKU”

1. Gospodarze domu „Orlik” będą Państwu bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

2. Pokój wynajmowany jest na doby. Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 11:00 dnia następnego.

3. Gospodarze uwzględniają życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości.

4. Płatność za pobyt jest dniu przyjazdu. Jeśli pobyt jest co najmniej kilkudniowy opłatę tę można dokonać również przelewem (nie musi być płatne gotówką).
Numer konta:
44 8797 1039 0030 0397 6920 0001 (Bank Spółdzielczy w Grybowie)
Orlik – Halina Beata Tralewicz, 38-315 Uście Gorlickie 401
Numer konta jest dostępny również na stronie internetowej: https://orlik-beskidniski.pl.
Przy dokonaniu rezerwacji wymagana jest wpłata zadatku w wysokości i terminie zgodnym z kanałem rezerwacyjnym na którym jest dokonywana, np. bezpośrednio telefonicznie, bezpośrednio na stronie www poprzez formularz: „Rezerwuj online”, na stronie google, booking.com czy noclegowo.pl.

5. Opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.

6. W pokojach (również przy otwartych oknach) i w całym domu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia, również na tarasie. Na tarasie nie można palić, ponieważ przy otwartych drzwiach tarasowych dym z tarasu zasysany jest do środka i czuć go w całym domu i nie podlega to negocjacjom. Palić można na podwórku przed domem,, popielniczka jest przy schodach wejściowych do domu.

7. Ze względu na bezpieczeństwo zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych, nawilżaczy, lodówek, suszarek do grzybów i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju.

8. Obrotowe włączniki światła prosimy przekręcać zawsze zgodnie ze wskazówkami zegara, niezależnie czy chcemy włączyć czy wyłączyć światło.

9. Prosimy nie wrzucać do sedesu żadnych przedmiotów, śmieci, podpasek, tamponów, chusteczek nawilżających niemowlęcych, lekarstw!, odpadów. W domu podłączona jest biologiczna oczyszczalnia ścieków, która nie przetworzy tych rzeczy a może się tylko zapchać.

10. Gość powinien zawiadomić Gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

11. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy.

12. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę mienia należącego do Gościa.

13. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi i okien. Pogoda w górach może zmienić się nawet w ciągu 15 minut.

14. Obowiązuje zakaz odwiedzin i przebywania osób nie zameldowanych na terenie obiektu.

15. Na terenie obiektu obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 23.00 do godziny 7.00.

16. Gospodarz ma prawo pobierać kaucję zwrotną na czas pobytu w celu pokrycia ewentualnych kosztów zniszczeń.

17. Zwierząt nie przyjmujemy ze względu na uwagi innych gości a także na ewentualne zniszczenia przez nich powodowane. Ponadto na terenie obiektu mieszka piesek i 2 koty – nie zawsze te zwierzęta akceptują się z innymi obcymi zwierzętami.

18. Prosimy nie dokarmiać kotów i psa (domowników Orlika) oraz nie wpuszczać ich do pokoju. Prosimy nie wołać pieska i kotów na piętro ani do pokojów. Zwierzęta przyzwyczajają się do tego i nie rozumieją, że później inni goście nie chcą ich obecności. Ze zwierzętami można pobawić się na parterze lub przed domem. Jeśli ktoś z Państwa jest uczulony na sierść, prosimy zgłaszać. Będziemy ograniczać wypuszczanie zwierząt na parter domu.

19. W dniu wyjazdu Goście przekazują pokój i klucze w stanie takim, w jakim go zastali.

20. Rezerwacja pobytu jest równoznaczna ze znajomością i akceptacją regulaminu.

21. Zachęcamy do polubienia i obserwowania nas na Facebooku: Orlik – Beskid Niski

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU!